Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
4.04.2019

V dňoch od 27. marca do soboty 30. marca sa náš tím odborníkov presunul do Bratislavy, kde sa v aréne Incheba EXPO konal jubilejný, už 40. ročník medzinárodného veľtrhu CONECO. Tento ročník, ako inak, opäť prekonal naše očakávania...

 
28.03.2019

Mnoho ľudí si už zakúpilo zmäkčovač vody z pohodlia domova a po obdržaní objednávky zistili, že úkon je predsa náročný. Článkom chceme vyvrátiť mýty a pochybnosti súvisiace s inštaláciou zmäkčovača vody. Prinášame vám alternatívu, prostredníctvom ktorej by ste samostatnú montáž zariadenia mali zvládnuť aj sami a niekoľko užitočných rád – čo treba mať na pamäti ešte pred samotnou kúpou zariadenia.

 
20.03.2019

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť dozvedieť sa o nových trendoch z oblasti architektúry, stavebníctva a poďte s nami na dlho očakávanú výstavu Coneco do Incheba EXPO v Bratislave. V špecializovanej sekcii s názvom VODA, vás v našom stánku bude v dňoch od 27. marca až do soboty 30. marca čakať vyškolený tím odborníkov ČistejVody. Na čo sa môžete tešiť?

 
15.03.2019

Voda je bezpochyby naším najväčším bohatstvom. Pýtate sa prečo? Dôležitý je podstatný fakt, a to, že bez vody by náš svet zanikol. Voda je tu už od počiatku, tvorí súčasť bunkových stien rastlín, všetkých živých organizmov, vrátane nás. Človek by mal denne vypiť aspoň osem pohárov čistej, kvalitnej a nezávadnej vody. Čo si my predstavujeme pod slovíčkom kvalita?

 
18.02.2019

V dňoch od 5. 2. do 8. 2. 2019 sa ČistáVoda spolu s partnerskou spoločnosťou Aquatrend presunula na medzinárodný veľtrh Aquatherm, do Nitry. Naším cieľom nebola samotná prezentácia spoločnosti ako takej, no predovšetkým nám išlo o prezentáciu zariadení vyvinutých špeciálne na úpravu vodu.
 

 
23.01.2019

V dňoch 5.2. až 8.2.2019 môžete navštíviť náš stánok na mezinárodnom veľtrhu Aquatherm Nitra 2019, na ktorom budeme prezentovať našu spoločnosť pod záštitou partnerskej firmy Aquatrend. Veľtrh je špecificky zameraný na prezentáciu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej, ekologickej techniky a tiež na prezentáciu zariadení určených na úpravu vody.

 
12.11.2018

Kúpili ste si ionizátory vody značky aQuator? Skôr či neskôr budete riešiť otázku ako urdržiavať ionizátory vody aQuator, aby vám vydržali čo najdlhšie. Z tohto dôvodu sme si pre vás pripravili krátky článok o tom, ako sa správne starať o ionizátory aQuator, ktoré nájdete v našej ponuke ionizátorov vody. Ide o 4 varianty produktov: aQuator Classic, aQuator Silver a ich menšie verzie aQuator classic mini a aQuator silver mini. Jednotlivé modely sa líšia objemom a dodatočnou funkciou striebrenia, ktorú majú modely s označením silver.

 
8.10.2018

V rámci našich dodacích podmienok sme znížili hodnotu objednávky, pri ktorej naši zákazníci získajú dopravu zdarma, takže naše produkty budú ešte dostupnejšie. Od dnešného dňa sme znížili hodnotu objednávky, pri ktorej naši zákazníci získajú dopravu zdarma zo 100 € na 70 €. Táto zmena umožní našim zákazníkom aj pri menších objednávkach ušetriť na poplatku za dopravu.

 
2.10.2018

Staviate, renovujete alebo rekonštruujete? Tak potom ste nemohli chýbať na najväčšom českom veľtrhu z oblasti stavebníctva FOR ARCH. Veľtrh sa konal v pražskom PVA Expo v dňoch 18. - 22. septembra 2018 a samozrejme sme sa tohto stavebného veľtrhu zúčastnili aj my s našim stánkom.

 
17.09.2018

Staviate nový dom, renovujete nehnuteľnosť alebo vás len zaujíma oblasť stavebníctva? V tom prípade si nenechajte ujsť najväčší veľtrh v Prahe zaoberajúci sa týmto odborom, ktorý sa uskutoční už v najbližších dňoch. V priestoroch PVA Expo Praha nájdete od 18. - 22. septembra 2018 aj náš stánok. Budeme radi, ak sa pri ňom zastavíte, prezriete si vybrané produkty z našej ponuky alebo sa na nás obrátite s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa úpravy a filtrácie vody.

 
9.08.2018

Usadzuje sa vo vašej domácnosti vo veľkej miere vodný kameň? Pokiaľ vás už nebaví neustále čistenie usadenín z rýchlovarnej kanvice či vodovodných batérií a chcete investovať do zariadenia na zmäkčenie vody, je na začiatok potrebné zistiť, aká je reálna tvrdosť vody. Najrýchlejším a zároveň presným spôsobom je použitie nemeckých kvapiek. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia