Vodný blog

Kategórie
 
 
 
Vodný blog
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Vodný blog
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 
15.03.2019

Voda je bezpochyby naším najväčším bohatstvom. Pýtate sa prečo? Dôležitý je podstatný fakt, a to, že bez vody by náš svet zanikol. Voda je tu už od počiatku, tvorí súčasť bunkových stien rastlín, všetkých živých organizmov, vrátane nás. Človek by mal denne vypiť aspoň osem pohárov čistej, kvalitnej a nezávadnej vody. Čo si my predstavujeme pod slovíčkom kvalita?

 
18.02.2019

V dňoch od 5. 2. do 8. 2. 2019 sa ČistáVoda spolu s partnerskou spoločnosťou Aquatrend presunula na medzinárodný veľtrh Aquatherm, do Nitry. Naším cieľom nebola samotná prezentácia spoločnosti ako takej, no predovšetkým nám išlo o prezentáciu zariadení vyvinutých špeciálne na úpravu vodu.
 

 
23.01.2019

V dňoch 5.2. až 8.2.2019 môžete navštíviť náš stánok na mezinárodnom veľtrhu Aquatherm Nitra 2019, na ktorom budeme prezentovať našu spoločnosť pod záštitou partnerskej firmy Aquatrend. Veľtrh je špecificky zameraný na prezentáciu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej, ekologickej techniky a tiež na prezentáciu zariadení určených na úpravu vody.

 
12.11.2018

Kúpili ste si ionizátory vody značky aQuator? Skôr či neskôr budete riešiť otázku ako urdržiavať ionizátory vody aQuator, aby vám vydržali čo najdlhšie. Z tohto dôvodu sme si pre vás pripravili krátky článok o tom, ako sa správne starať o ionizátory aQuator, ktoré nájdete v našej ponuke ionizátorov vody. Ide o 4 varianty produktov: aQuator Classic, aQuator Silver a ich menšie verzie aQuator classic mini a aQuator silver mini. Jednotlivé modely sa líšia objemom a dodatočnou funkciou striebrenia, ktorú majú modely s označením silver.

 
8.10.2018

V rámci našich dodacích podmienok sme znížili hodnotu objednávky, pri ktorej naši zákazníci získajú dopravu zdarma, takže naše produkty budú ešte dostupnejšie. Od dnešného dňa sme znížili hodnotu objednávky, pri ktorej naši zákazníci získajú dopravu zdarma zo 100 € na 70 €. Táto zmena umožní našim zákazníkom aj pri menších objednávkach ušetriť na poplatku za dopravu.

 
2.10.2018

Staviate, renovujete alebo rekonštruujete? Tak potom ste nemohli chýbať na najväčšom českom veľtrhu z oblasti stavebníctva FOR ARCH. Veľtrh sa konal v pražskom PVA Expo v dňoch 18. - 22. septembra 2018 a samozrejme sme sa tohto stavebného veľtrhu zúčastnili aj my s našim stánkom.

 
17.09.2018

Staviate nový dom, renovujete nehnuteľnosť alebo vás len zaujíma oblasť stavebníctva? V tom prípade si nenechajte ujsť najväčší veľtrh v Prahe zaoberajúci sa týmto odborom, ktorý sa uskutoční už v najbližších dňoch. V priestoroch PVA Expo Praha nájdete od 18. - 22. septembra 2018 aj náš stánok. Budeme radi, ak sa pri ňom zastavíte, prezriete si vybrané produkty z našej ponuky alebo sa na nás obrátite s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa úpravy a filtrácie vody.

 
9.08.2018

Usadzuje sa vo vašej domácnosti vo veľkej miere vodný kameň? Pokiaľ vás už nebaví neustále čistenie usadenín z rýchlovarnej kanvice či vodovodných batérií a chcete investovať do zariadenia na zmäkčenie vody, je na začiatok potrebné zistiť, aká je reálna tvrdosť vody. Najrýchlejším a zároveň presným spôsobom je použitie nemeckých kvapiek. 

 

 
6.08.2018

Piesková filtrácia vody predstavuje najúčinnejšiu možnosť odstránenia mechanických nečistôt vo vode. Vďaka zachytávaniu pevných častíc mikroskopických rozmerov znižuje aj zákal vo vode. Túto variantu odporúčame najmä klientom, ktorých zaťažuje výmena filtračných vložiek pri bežných mechanických filtroch, prípadne potrebujú zariadenie s vyššou účinnosťou. Prečítajte si, aké ďalšie výhody so sebou piesková filtrácia vody prináša.

 
28.07.2018

Trpíte nevysvetliteľnou unavou, máte nedostatok energie či problémy s trávením spojené so zápachom z úst? Alebo vás trápia krehké a popraskané nechty, suché a mastné vlasy s lupinami prípadne máte biely povlak na jazyku? Ak ste odpovedli áno, môže ísť o prejavy prekyslenia (acidózy) organizmu, ktorý vedie k mnohým civilizačným chorobám.

 
2.07.2018

Na to, aby ste zistili, že voda vo vašej domácnosti je naozaj tvrdá, nemusíte ani opustiť váš domov. Stačí vám trocha tekutého mydla, menšia PET fľaša a minútka času. V článku vám popíšeme krátky postup, ako na to.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia