Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter
Dostupné skladom Na druhý deň u vás doma Pri objednávke
do 12:00
Popis produktu

Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter veľkosti 10".

26,99 €
26.99
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Sada 5 filtračných vložiek Aquafilter
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Aquafilter logoFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Sada filtračných vložiek obsahuje:

Na čo jednotlivé filtračné vložky slúžia?

Mechanická filtračná vložkaSedimentačné filtračné vložky: mechanická polypropylénová filtračná vložka odstráni z vody sedimenty, ako sú piesok, hlina, štrk, hrdzu, vlasy a všetky ďalšie mechanické nečistoty nachádzajúce sa vo vode. Mechanická filtrácia slúži ako ochrana domácich spotrebičov, zariadení či úpravovní vody pred zanesením pevnými nerozpustnými látkami, čo môže mať za následok ich poškodenie, prípadne úplné zničenie. 

Uhlíková filtračná vložkaUhlíkové filtračné vložky: aktívny uhlík účinne odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny, odstráni tiež trihalometány, takzvané "THM", ktoré vznikajú pri reakcii chlóru s mikroorganizmami a sú vysoko karcinogénne. Filter zbaví vodu aj ďalších škodlivých organických látok, ako sú baktérie, pesticídy, herbicídy, ťažké kovy a fenoly, taktiež výrazne zlepší nepríjemnú chuť a vôňu vody.

MineralizátorMinerálna vložka: mineralizátor vodu dodatočne obohacuje o minerálne látky, ako sú vápnik, horčík, sodík alebo magnézium nachádzajúcich sa v minerálnych vodách.

 

Logá certifikátov

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!