Kategórie
 
 
 
Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000416
Výrobca:Ecosoft
Inovatívna 6-stupňová reverzná osmóza P'URE s 30% vyšším výkonom.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 291,58 € bez DPH
349,90 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk
Využite špeciálnu akciovú ponuku
Pridať označené ponuky, spolu s Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE predstavuje metódu filtrácie vody z kvalitných materiálov. Je zložená z kvalitnej osmotickej membrány FILMTEC od amerického výrobcu, samotná membrána zaručuje lepšiu priepustnosť a tým pádom navýšenie výkonu až o 30% oproti podobným produktom v danej kategórií.

Skladá sa zo šiestich stupňov filtrácie. Prvé 3 slúžia na predfiltráciu vody od mechanických nečistôt, chlóru a organických zlúčenin. Voda následne putuje do samotnej osmotickej membrány, kde je prečistená od zvyšku nečistôt, ktoré vo vode ostali po predfiltrácií. Takto prefiltrovaná voda sa plní do zásobníka. Pri pustení vodovodného kohútika ešte preteká cez uhlíkový filter, ktorý doupraví chuť vody spolu s mineralizátorom.

 

Reverzná osmóza a zdravie:

Počas filtrácie reverznou osmózou je voda postupne zbavená prakticky všetkého, čo sa v nej nachádza a stáva sa skutočne čistou, tj. membránou prechádzajú len samotné molekuly vody H2O. Takáto čistá voda má vysokú tendenciu na seba viazať všetko čo jej príde do cesty, preto sa nazýva aj "hladná voda". Vodu z reverznej osmózy preto nie je vhodné skladovať v PET fľašiach, ideálne je použiť sklenené nádoby z ktorých voda nenaviaže nijaké škodlivé látky. 

Čo sa stane s takouto vodou, keď ju vypijeme? Niektorí ľudia tvrdia, že je to škodlivé a takáto voda z tela vyplavuje potrebné minerály, ale prečo by to robila? Organizmus je na toľko inteligentný, že sám vie, čo pre jeho fungovanie je a nie je potrebné, preto uvoľňuje látky, ktoré mu škodia a nie tie, ktoré sú nevyhnutné pre jeho fungovanie. Takáto voda je jednoducho najlepší detox pre vaše telo, tým ako sa dostane do tela naviaže na seba anorganické minerálne usadeniny v kĺboch, tepnových stenách, kanálikoch, dutinách.. defacto v celom tele, kedže voda sa nachádza v našom tele naozaj všade a následne ich vyplaví.

Spoznajte skutočnú vôňu vášho obľúbeného čaju alebo kávy, ochutnajte čaro domácej polievky pripravenej z takejto vody a uvidíte sami, kde je pravda.

Jedným z ďalších argumentov ľudí, ktorý profitujú z balených "minerálnych" vôd je, že takáto voda sa prirodzene v prírode nenachádza, tak ako by mohla byť zdravá? To je ďalší blud, samotná osmóza predsa vznikla pri pozorovaní buniek. Tieto bunky, či už v našom tele alebo v hocičom živom v prírode obsahujú polopriepustné membrány, ktoré vodu takto filtrujú.

Súhlasíme s tým, že voda v prírode je neškodná, ale jedine v odľahlých častiach sveta. Dnes sa vo vode nachádzajú umelé hnojíva, antibiotiká, hormóny, liečivá a podobne. Nehovoriac o tom, že voda v potrubiach často prechádza cez zastaralé zhrdzavené rúry, neveríte? Pozrite sa na viditeľné cesty pre automobily, ani tie v našej krajine nezodpovedajú potrebnej kvalite. Čo myslíte, že o vodovodné potrubia zakopané v zemi, ktoré nikto nevidí sa v našom štáte niekto zaujíma? Je to na Vás, pite vodu z vodovodu, ale neklamte, že je zdravá. :)

Čo je to reverzná osmóza? Čo je to reverzná osmóza?

 • Rozmery (V,Š,H): cca 50 x 50 x 16 cm
 • Hmotnosť zariadenia: cca 8 kg
 • Počet filtračných stupňov: 6
 • Objem zásobníka: 12 l
 • Prietok: do 190 litrov denne
 • Prevádzkový tlak: 3,0 - 6 bar (4 bary optimálne)
 • Prevádzková teplota: 4-30 °C
 • Pripojenie: 1/2"
 • Elektrické pripojenie: žiadne
 • Odporúčaný servis: minimálne každých 10 mesiacov
 • Záruka: 2 roky


avatar

Dobrý deň pán Tkáč,
ďakujem za otázku.

Reverzná osmóza ECOSOFT P'URE nemá pomocné čerpadlo. Posielam Vám odkazy na reverzné osmózy s čerpadlom:
https://www.cistavoda.sk/reverzna-osmoza-ecosoft-robust
https://www.cistavoda.sk/reverza-osmoza-aquatipr-5000m-pro

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Simona, ČistáVoda.sk

...
avatar

Zdravim vas mam otazku ma aj pomocne cerpadlo ?

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia