Prírodné mydlo Šungit
Popis produktu

Prírodné šungitové mydlo s esenciálnymi olejmi. Dermatologicky testované.

9,90 €
9.90
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Prírodné mydlo Šungit
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Prírodné mydlo zložené z esenciálnych olejov, bambuckého masla a vyrábané pridávaním šungitovej vody, ktorá je veľmi prospešná pre ľudské telo. Po umytí šungitovým mydlom je pokožka jemná, vláčna a dôkladne čistá. Vhodné pre všetky typy pokožky (tvár aj telo), zmierňuje podráždenie a začervenanie. Do mydla nie sú pridané žiadne konzervačné látky ani umelé farbivá. Dermatologicky testované.

Čo je šungit a prečo ho používať?

Šungit je hornina pochádzajúca zo severozápadu Ruska, ktorá slúži na úpravu pitnej vody. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže na seba naviazať škodlivé látky a produkuje tak kvalitnú vodu na pitie s priaznivými účinkami pre organizmus. Šungitová voda sa môže používať ako pitná (pre ľudí aj zvieratá), ale svoje využitie nachádza aj v kozmetike, pri inhaláciách, kúpeľoch či polievaní kvetín v domácnosti.

Používanie:

Mydlo naneste na navlhčenú tvár/telo a vmasírujte jemnými pohybmi do pokožky. Následne opláchnite vlažnou vodou. Spotrebujte do 12 mesiacov. Hmotnosť 80g.

Zloženie:

Kokosový olej, olivový olej, mandľový olej, ricínový olej, bambucké maslo, šungitová voda a šungitový prášok, vitamín E.

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!