Kategórie
 
 
Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA
Doprava ZADARMO nad 100€
 
 
 
 

Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000528
Výrobca:CVODA
Jednoduchá a lacná reverzná osmóza s piatimi filtračnými stupňami.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 82,50 € bez DPH
99,00 € s DPH


Reverzná osmóza typu naozaj SIMPLY - tedá má všetko čo potrebuje, no nič navyše. Hlavnou výhodou je cena, teda dodanie kvalitnej filtrovanej vody naozaj každému.

Skladá sa z piatich filtračných stupňov:

  1. Mechanická vložka 20 mikrónov zachytí drvivú väčšinu okom viditeľných znečistení vo vode, ktoré by mohli následne poškodiť systém.
  2. Uhlíková vložka zalisovaná na seba viaže chlór a jeho organické zlúčeniny, taktiež upravuje chuť a vôňu vody, či zachytáva niektoré ťažké kovy ako olovo.
  3. Následne voda vteká do mechanickej vložky, ktorá je jemnejšia - 5 mikrónová. Tá zachytáva prípadné zvyšky uhlíka, teda predošlej filtrácie a finálne predupraví vodu pre osmotickú membránu.
  4. V štvrtom stupni voda vstupuje do osmotickej membrány o veľkosti približne 0,0001 mikrometra, ktorá zachytí 90-99% všetkých prvkov Mendelelovej tabuľky. Následne je voda dokonalé prefiltrovaná. K zachyteným prvkom patria aj zvyšky antibiotík, liečív, či iných látok, ktoré nenájdete ani v rozboroch vody.
  5. V poslednom filtračnom stupni sú do vody pridané minerály ako vápnik a horčík. Tento stupeň je voliteľný a vždy si môžete zvoliť, či chcete vodu mineralizovanú alebo nie.
V balení nájdete všetko potrebné k montáží. Všetky hadičky, pripojenia, ventily, vložky do filtračného zariadenia, samotný filter, zásobník na vodu, batériu na filtrovanú voda a podobne.

avatar

Dobry den prajem,kupil som si u vas pätstupňovu reverznu osmozu CVODA potreboval by som do toho novu
sadu filtrov, a este by som potreboval poradit ako poznam kedy treba ktory filter vymenit dakujem za odpoved s pozdravom Csaba...

...
avatar

Dobrý deň pán Csaba,
ďakujeme za komentár, veríme, že ste s filtrom spokojný. Čo sa týka výmeny, tak záleží najmä na znečistení vody a spotrebe vody. Avšak štandardne sa tento interval pohybuje medzi 6-10 mesiacmi. Pri prvej výmene uvidíte, či sú vložky už značne znečistené a podľa toho prispôsobite ďalšiu výmenu. Na email Vám pošlem info o náhradných vložkách, prípadne Vám vytvorím objednávku. Náhradné vložky pre tento filter nájdete na odkaze: https://www.cistavoda.sk/sada-4-filtracnych-vloziek-mumu/ . Verím, že som pomohol.

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia