Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA
Popis produktu

Jednoduchá a lacná reverzná osmóza s piatimi filtračnými stupňami.

99 €
99.00
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Najlacnejšia päťstupňová reverzná osmóza CVODA
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Reverzná osmóza typu naozaj SIMPLY - tedá má všetko čo potrebuje, no nič navyše. Hlavnou výhodou je cena, teda dodanie kvalitnej filtrovanej vody naozaj každému.

Skladá sa z piatich filtračných stupňov:

  1. Mechanická vložka 20 mikrónov zachytí drvivú väčšinu okom viditeľných znečistení vo vode, ktoré by mohli následne poškodiť systém.
  2. Uhlíková vložka zalisovaná na seba viaže chlór a jeho organické zlúčeniny, taktiež upravuje chuť a vôňu vody, či zachytáva niektoré ťažké kovy ako olovo.
  3. Následne voda vteká do mechanickej vložky, ktorá je jemnejšia - 5 mikrónová. Tá zachytáva prípadné zvyšky uhlíka, teda predošlej filtrácie a finálne predupraví vodu pre osmotickú membránu.
  4. V štvrtom stupni voda vstupuje do osmotickej membrány o veľkosti približne 0,0001 mikrometra, ktorá zachytí 90-99% všetkých prvkov Mendelelovej tabuľky. Následne je voda dokonalé prefiltrovaná. K zachyteným prvkom patria aj zvyšky antibiotík, liečív, či iných látok, ktoré nenájdete ani v rozboroch vody.
  5. V poslednom filtračnom stupni sú do vody pridané minerály ako vápnik a horčík. Tento stupeň je voliteľný a vždy si môžete zvoliť, či chcete vodu mineralizovanú alebo nie.
V balení nájdete všetko potrebné k montáží. Všetky hadičky, pripojenia, ventily, vložky do filtračného zariadenia, samotný filter, zásobník na vodu, batériu na filtrovanú voda a podobne.

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!