Kategórie
 
 
 
Mechanická filtračná vložka FCPS 10"
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Mechanická filtračná vložka FCPS 10"
COVID-19
 
 
 
 

Mechanická filtračná vložka FCPS 10"

0 (0 hlasov)
Kód produktu:001282
Výrobca:AQUAfilter
Univerzálna mechanická filtračná vložka pre vodné filtre a reverzné osmózy Aquafilter.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Variant: 1 μ: 4,08 € bez DPH
4,90 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Mechanická filtračná vložka Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCPS je univerzálnou filtračnou vložkou vysokej kvality spĺňajúcej prísne normy NSF, ktorá slúži na filtráciu mechanických nečistôt, ako sú piesok, štrk, hlina, úlomky hrdze, vlasy a podobne.

Mechanická vložka Aquafilter FCPS


Priepustnosť mechanickej vložky

Mechanická filtračná vložka - detail

Mechanická filtračná vložka je vyrobená zo 100% polypropylénu odolného voči chemikáliam bez žiadnych ďalších prísad (bez spojív, antistatických, udržiavacích činidiel a ďalších chemikálií). Výroba mechanických filtračných vložiek Aquafilter prebieha procesom roztápenia a vyfukávania vlákien (technika "melt-blow"), vďaka čomu sa vyznačujú vysokou pevnosťou, odolnosťou a účinnosťou - vynikajúca absorbcia pevných sedimentov. 

Vložky majú rôzne priepustnosti, je potrebné si zvoliť vhodnú priepustnosť na základe veľkosti mechanických častíc, ktoré chcete z vody odstrániť. Čím vyššia je hodnota mikrónov, tým menej nečistôt vložka zachytí a je dlhšia jej životnosť.


Univerzálna veľkosť

Univerzálna veľkosť mechanickej filtračnej vložky 10"

Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení.


Vysoko kvalitný a certifikovaný výrobok

Mechanická filtračná vložka Aquafilter

Mechanické filtračné vložky FCPS sú vyrábané spoločnosťou Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Filtračné vložky Aquafilter sú vysoko kvalitné a spĺňajú najvyššie kritériá kvality a použitia pre pitné vody, o čom svedčia certifikáty NSF, WRAS, FDA a iné. Viac informácií nájdete priamo na webovej stránke výrobcu.


Výmena mechanickej filtračnej vložky

Výmena mechanickej filtračnej vložky v potrubnom filtri

Jednoduchá výmena mechanickej filtračnej vložky v potrubnom filtri, ktorú zvládnete bez akýchkoľvek nástrojov. Vďaka univerzálnej veľkosti 10 palcov sú filtračné vložky kompatibilné takmer so všetkými typmi potrubných filtrov a reverzných osmóz. Nie ste si istí, či je vložka kompatibilná s vašim filtračným zariadením? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám poradíme.

Výmena mechanickej filtračnej vložky v reverznej osmóze

V rámci systému reverznej osmózy slúži mechanický filter zároveň ako ochrana molekulárnej membrány pred sedimentmi, ktoré môžu spôsobiť jej fyzické poškodenie. To sa môže prejaviť vysokým prienikom solí cez membránu. Pri výmene filtračnej vložky prostredníctvom kľúča k reverznej osmóze odskrutkujte príslušný obal a vymeňte použitú mechanickú filtračnú vložku za novú.


Špecifikácia:

  • Dostupné priepustnosti: 5 alebo 20 mikrónov
  • Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65 mm)
  • Pracovná teplota: 2 °C - 60 °C
  • Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov

Logá certifikátov

  • Dostupné priepustnosti: 5 alebo 20 mikrónov
  • Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65 mm)
  • Pracovná teplota: 2 °C - 60 °C
  • Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia