Mechanická filtračná vložka FCPS 10"
Dostupné skladom Na druhý deň u vás doma Pri objednávke
do 12:00
Popis produktu

Univerzálna mechanická filtračná vložka pre vodné filtre a reverzné osmózy Aquafilter.

od 4,90 €
+ -
Priepustnosť
4,90
4,90
4,90
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Mechanická filtračná vložka FCPS 10"
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Logo AquafilterFiltračné vložky vysokej kvality od spoločnosti Aquafilter sídliacej v Európe, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti výroby filtračných zariadení a komponentov na úpravu vody. Za svoje poslanie považuje zvýšenie životnej úrovne svojich zákazníkov tým, že im poskytne čistú a zdravú vodu. Spoločnosť disponuje modernými strojmi, technológiami a skúšobnými laboratóriami. Výsledkom sú filtračné systémy a komponenty vysokej kvality potvrdené viacerými certifikátmi. 

Mechanická filtračná vložka Aquafilter s kódovým označením výrobcu FCPS je vyrobená zo 100% polypropylénu odolného voči chemikáliam bez žiadnych ďalších prísad (bez spojív, antistatických, udržiavacích činidiel a ďalších chemikálií). Výhodou filtračnej vložky Aquafilter veľkosti 10 palcov je univerzálnosť a kompatibilita s takmer všetkými typmi reverzných osmóz a ďalších filtračných zariadení. Výroba mechanických filtračných vložiek Aquafilter prebieha procesom roztápenia a vyfukávania vlákien (technika "melt-blow"), vďaka čomu sa vyznačujú vysokou pevnosťou, odolnosťou a účinnosťou - vynikajúca absorbcia pevných sedimentov. Vložka odstráni piesok, hlinu, štrk, hrdzu, vlasy a všetky ďalšie mechanické nečistoty nachádzajúce sa vo vode. Mechanická filtrácia slúži ako ochrana domácich spotrebičov, zariadení či úpravovní vody pred zanesením pevnými nerozpustnými látkami, čo môže mať za následok ich poškodenie, prípadne úplné zničenie. 

Vložky majú rôzne priepustnosti, prosím napíšte do poznámky, pre ktorý typ Aquafilter si želáte vložku.


Mechanická vložka Aquafilter - prierez

ŠPECIFIKÁCIA:

Dostupné priepustnosti: 5 alebo 20 mikrónov

Rozmery: 9 7/8" x 2 1/2" (251 x 65mm)

Pracovná teplota: 2°C - 60°C

Živostnosť: individuálna, závisí od množstva prefiltrovanej vody, avšak zväčša do 6 mesiacov.

Filtračné vložky Aquafilter sú kompatibilné takmer so všetkými typmi reverzných osmóz a potrubných filtrov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme.


Logá certifikátov

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!