Ionizátor vody Chanson Revolution Ionizátor vody Chanson Revolution
Popis produktu

Najvýkonnejší ionizátor v ponuke, Chanson Revolution až s 9-timi elektrolytickými platňami.

3 180 €
3180.00
+ -
Hodnotenie:
Pridať pre porovnanie

Ionizátor vody Chanson Revolution
Adviser Image
Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás priamo na tento produkt.

Ionizátor vody je to najlepšie čo môžete namontovať do vašej kuchynskej linky. Model má najvyšší možný výkon, aký vo firme Chanson dosiahli a to vďaka až 9-tim elektrolytickým platniam. K tomuto ionizátoru ponúkame montáž po celom Slovensku do 2 dní zadarmo! Ionizátory vody sú taktiež najnovší výdobytok v oblastia výživy a starostlivosti o zdravie. 

Ionizátor vody vyrába ionizovanú už od najnižších hodnôt 1,8 pH (kyslá) až po vysoké hodnoty alkalickej vody 12,1 pH.

Chanson Revolution je najkvalitnejší ionizátor vody. Jeho výkon ocenia najmä osoby s chronickým problémami, chorobami a to vďaka možnosti modulovania vysokých hodnôt pH a ORP.

Himalajská soľ

Himalájska soľOkrem naozaj vysokého výkonu sa Chanson Revolution odlišuje od ostatných ionizátorov aj možnosťou pridania himalájskej soli. Táto soľ slúži k vytvoreniu naozaj extrémnych hodnôt či už alkalickej alebo kyslej vody. V tejto soli sa nachádza viac než 80 minerálov z Himaláji, pridaním tejto soli do vody vznikne vyššie TDS (množstvo rozpustených látok), tým pádom bude elektrolýza účinnejšia. To znamená, že budete môcť využiť aj extrémne kyslú vodu s pH len 1,8! Táto soľ sa vkladá priamo do minerálneho portu na vrchu prístroja. Himalajskú soľ je možné kúpiť takmer v každom obchode zaoberajúcim sa zdravou výživou.

Chanson je prvý z ionizátorov vody, ktorý ponúka možnosť pridania prírodnej himalájskej soli namiesto chemikálií k výrobe silne ionizovanej kyslej vody. Takto silne kyslá voda viac než 100 ekologických použití, vrátane použitia pri starostlivosti o pleť, telo a vlasy (odstráni všetok chemický odpad, ktorý vznikne na tele z rôznych krémov, šampónov, mydiel a podobne). Takto silne kyslá voda je dezinfekčný prostriedok, ktorý nahradá až polovicu toxických čistiacich prostriedkov. A to stále rozprávame o čistej vode!

Voda z tohto prístroja bola laboratórne testovaná treťou stranou a bolo overené, že extrémne hodnoty pH vody vytvorenej týmto ionizátorom zabijú do pár sekúnd všetky baktérie stafylokoka a E.coli.

 • Rozmery (V,Š,H): 31 x 14 x 26 cm
 • Hmotnosť zariadenia: 4,12kg
 • Počet elektrolytických platní: 9 (99,89% platina, 0,11% titan)
 • Rozsah pH: 1,8-12,1
 • Výkon: +1200 až -920 MV
 • Prevádzkový tlak: 0,8 - 6 bar
 • Prevádzková teplota: 5-40 °C
 • Pripojenie: 1/2"
 • Elektrické pripojenie: 220V/50Hz
 • Odporúčaný servis: minimálne každých 10 mesiacov
 • Záruka: 2 roky

Produkt zatiaľ nebol hodnotený, buďte prvý!