Kategórie
 
 
 
Filtračný modul Aquaphor B5
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Filtračný modul Aquaphor B5
COVID-19
 
 
 
 

Filtračný modul Aquaphor B5

0 (0 hlasov)
Kód produktu:001381
Výrobca:Aquaphor
Náhradný modul pre filtračné kanvice Aquaphor Provance a Prestige.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 3,75 € bez DPH
4,50 € s DPH
seller_img
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.
Filip Smejkal
mob:+421 905 629 885
mail:smejkal@cistavoda.sk

Sieťkový predfilter s mikropórmi zabraňuje preniknutiu hrdze do vnútra náplne, čím nedôjde k jej zaneseniu. Predfilter má špeciálny tvar a dizajn, vďaka ktorému sa sám čistí od jemných čiastočiek bahna, piesku či dokonca hrdze. Proces samočistenia prebieha zakaždým po naliatí nového množstva vody. Náhradný filter je kompatibilný s filtračnými kanvicami Aquaphor Provance a Aquaphor Prestige

Špeciálny filtračný modul B5 (B100-5) zadržiava vo vode prírodný horčík, ktorý je prospešný pre správne fungovanie srdca a ciev. Základom všetkých náplní Aquaphor je aktívny uhlík zmiešaný s vláknom Aqualen a ionovýmennou živicou. Aktívne kokosové uhlie absorbuje chlór a ďalšie nebezpečné látky. Aqualen navyše spoľahlivo zachytáva z vody ťažké kovy a neuvoľňuje ich ani v tvrdej vode. Iónovýmenná živica normalizuje minerálne zloženie vody, zmäkčuje ju a znižuje tvorbu vodného kameňa.
Jeden filtračný modul prefiltruje až 300 litrov vody. Odporúčame vymeniť po cca 3 mesiacoch, v závislosti od znečistenia vody alebo po prečerpaní 300 litrov filtrovanej vody.   

Náhradný filter AquaphorPridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia