Kategórie
 
 
 
Filtračná sprchová hlavica s vitamínom C
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Filtračná sprchová hlavica s vitamínom C
ZĽAVY NA DEŇ VODY 2020
 
 
 
 

Filtračná sprchová hlavica s vitamínom C

0 (0 hlasov)
Kód produktu:001213
Sprchová hlavica s vitamínom C predstavuje revolučné riešenie, ktoré odstráni z vašej vody škodlivé látky (chlór, ťažké kovy, baktérie, atď.) a premení obyčajné sprchovanie na zážitok.
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 12,42 € bez DPH
14,90 € s DPH
Sprchová hlavica s vitamínom C ponúka jednoduché a efektívne riešenie. Filtračná zmes spolu s vitamínovou náplňou majú intenzívny čistiaci účinok, lebo dokážu odstrániť z vody aj také škodlivé látky, ako: chlór, fluór, ťažké kovy (olovo, ortuť, nikel, chróm) či baktérie. Okrem toho filtračná zmes sprchovej hlavice spolu s vitamínom C zvyšuje aktivitu vody, postará sa o jej mäkkosť a zdravosť, ktorá vás oslobodí od pocitu svrbenia suchej pokožky, zabraňuje štiepeniu vlasov a zlepšuje imunitu pokožky. Počas sprchovania sa pomaly uvoľňuje jemná citrusová vôňa, ktorá má relaxačný účinok a zmierňuje vypätie organizmu. Spravte z obyčajného sprchovania skutočný zážitok! 

Filtračná sprchová hlavica s vit. C ležmo

Zvýšený prúd vody s garanciou menšej spotreby

Filtračná sprchová hlavica disponuje 196 tryskami a využíva revolučnú technológiu mikroprocesov. Priemer každého malého otvoru je len 0,3 mm, vďaka čomu pocítite účinok sily a jemnosti zároveň. Vylepšený dizajn zhustených tryskov zvyšuje prietok vody, zlepšuje tlak a šetrí vodu až o 35%.

Filtračná sprchová hlavica s vit. C

Jednoduchá inštalácia aj výmena náplne 

Filtračná sprchová hlavica predstavuje štandardný 1/2 " typ závitu, ktorý svojou veľkosťou vyhovuje všetkým vodovodným potrubiam na území Slovenska. Inštaláciu hlavice zvládnete jednoducho, ľahko a do niekoľkých sekúnd aj sami. Nie sú potrebné žiadne špeciálne znalosti alebo nástroje. Súčasťou každej filtračnej sprchovej hlavice je aj vitamínová náplň. Náplň je potrebné po spotrebovaní doplniť približne každý mesiac. Tento údaj je však len orientačný, keďže závisí od intenzity používania. 

Výmena náplne filtračnej sprchovej hlavice s vit. C

Vysoko kvalitný materiál

Rukoväť hlavice je naplnená 4 druhmi filtračných guličiek s obsahom sulfidu vápenatého, turmalínu, maifanových kameňov a prírodného zeolitu. Vo vrchnej časti hlavice je ukrytá dômyselne proporčná náplň s obsahom vitamínu C, účinok ktorého zvyšuje kvalitu vody. Filtračná zmes guličiek nie je vymeniteľná, jej životnosť sa odhaduje približne na 10 mesiacov, v závislosti od kvality vody a použiteľnosti. Každá výmena obnáša opätovnú kúpu novej sprchovej hlavice. Zovňajšok hlavice je ladený do nadčasového priehľadného dizajnu a konštrukciu tvorí odolný, zosilnený ABS plast, ktorý je mimoriadne šetrný k životnému prostrediu. Ďalšou z výhod je bezstarostné čistenie.

Filtračná sprchová hlavica s vitamínom C


Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia