25.4.2018 16:06

Zúčastnili sme sa veľtrhu CONECO v Bratislave

V dňoch 11. až 14. apríla 2018 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA-VODA, ktorý sa konal v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Prehliadku vybraných produktov sme pre vás mali pripravenú v rámci stánku nášho obchodného partnera AQUAtrend, s.r.o. Spolu s nimi boli návštevníkom k dispozícii odborníci na úpravu vody, ktorí sa tejto problematike venujú už roky a vedia poradiť s akýmkoľvek "vodným" problémom.

Veľtrh CONECO-RACIOENERGIA-VODA 2018

Výstava CONECO náš stánok

Filtre na vodu

Na rozdiel od ostatných vystavovateľov sme našim návštevníkom okrem kávy ponúkli aj chutnú čistú vodu filtrovanú systémom reverznej osmózy. Prípadne mohli ochutnať alkalickú vodu s vysokým pH, ktorá je vďaka svojim vlastnostiam veľmi prospešná pre ľudský organizmus.

Reverzná osmóza a Ionizátor vody

Ďakujeme všetkým návštevníkom nášho stánku a veríme, že sme sa nevideli naposledy. :)
Už dnes začína obdobná akcia Stavební veletrhy v Brne, kde vás opäť srdečne pozývame.

V prípade, že ste sa veľtrhu nezúčastnili, a máte záujem o úpravu vody či preverenie kvality vašej vody, neváhajte nás kontaktovať. 

Napísal/a

Čistá Voda

Ďalšie články

awblog/stavebni-veletrhy-brno.png

V dňoch od 25. - 28. 4. 2018 sa v Brne koná stavebný veľrth, ktorý bude zameraný prakticky na všetko ohľadom stavieb a rekonštrukcií. Na výstave môžete nájsť mnoho odborníkov k rôznych oblastí stavebníctva. Príďte sa pozrieť.

Čítať viac
awblog/coneco-blog.png

Aj tento rok sa naša spoločnosť zúčastní veľtrhu CONECO-RACIOENERGIA, ktorý sa uskutoční vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Už v dňoch 11.-14.4. 2018 môžete navštíviť náš stánok. Pozývame vás prezrieť si vybrané produkty z nášho portfólia a prekonzultovať problémy týkajúce sa vody s našimi odborníkmi.

Čítať viac
awblog/mikroplasty-v-balenych-flaskovych-vodach-blog.jpg

Začiatkom minulého mesiaca sme zverejnili článok o mikroplastoch vo vode, ktoré znečisťujú nie len moria a oceány, ale boli zistené aj vo vzorke pitnej vody zo Slovenska. Za posledné týždne sa táto téma stala ešte aktuálnejšou, čo je pravdepodobne následkom testov balených vôd neziskovou organizáciou Orb Media. Podľa vykonanej štúdie viac ako 90% testovaných balených pitných vôd obsahovalo určitú formu mikroplastov.

Čítať viac