Stali sme sa distribútorom produktov Atlas Filtri

Kategórie
 
 
 
Stali sme sa distribútorom produktov Atlas Filtri
Doprava ZADARMO nad 100€
 
 
Stali sme sa distribútorom produktov Atlas Filtri
Meranie tvrdosti a obhliadka zadarmo
 
 
 
 
 
 
11.04.2018

Snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku produktov, a preto sme začali spolupracovať s talianskou spoločnosťou Atlas Filtri, ktorá sa zaoberá úpravou vody od roku 1975. Stali sme sa distribútorom filtrov na vodu Atlas Filtri, čo znamená, že už čoskoro nájdete širokú škálu týchto produktov na našom e-shope.

 

Spoločnosť Atlas FIltri logoSnažíme sa neustále rozširovať našu ponuku produktov, a preto sme začali spolupracovať s talianskou spoločnosťou Atlas Filtri, ktorá sa zaoberá úpravou vody od roku 1975. Stali sme sa výhradným distribútorom filtrov na vodu Atlas Filtri, čo znamená, že už čoskoro nájdete širokú škálu týchto produktov na našom e-shope. 

Filtre na vodu a ďalšie komponenty k úprave pitnej či úžitkovej vody navrhuje, vyrába a distribuuje spoločnosť Atlas Filtri do domácností aj priemyselných objektov už vyše 40 rokov. Ide o spoľahlivé produkty, o čom svedčia viaceré certifikáty: ISO 9001:2008, UNI EN ISO 14001:2002, BS 0HSAS 18001:2007, ktoré zahŕňajú kontrolu kvality výrobkov ako aj vnútorného systému spoločnosti. Všetky produktu spĺňajú najprísnejšie normy a štandardy na použitie pre pitnú vodu.

Široká škála produktov, ktorá je neustále aktualizovaná s cieľom ponúknuť nové a prispôsobené riešenia domácej a priemyselnej filtrácie vody. Výrobky Atlas Filtri sú exportované do viac ako 90 krajín po celom svete a udržiavajú si vysoké štandardy kvality. 

Atlas Filtri výroba a distribúcia produktov

Spoločnosť Atlas Filtri si za viac ako 40 rokov pôsobenia na trhu vybudovala vlastné know-how - od výskumu a vývoju cez použitie vhodných a udržateľných materiálov až po návrh technológie a samotnú výrobu filtrov na vodu a komponentov používaných pri úprave vody. 

Našu ponuku rozširujeme o tieto typy filtrov na vodu:

Filtre na studenú vodu rôznych veľkostí dodávané aj ako sady DUO alebo TRIO.

Filtre na studenú vodu Atlas Filtri

Potrubné filtre špeciálne navrhnuté tak, aby vydržali aj vysokú teplotu vody.

Filtre na horúcu vodu Atlas Filtri

Jednoduchá a pohodlná filtrácia vďaka samočistiacim filtrom na vodu s manuálnym alebo automatickým odtokom a protiprúdovým preplachom.

Samopreplachovacie filtre na vodu Atlas Filtri

Filtračné obaly na vodu s antibakteriálnou technológiou SANIC vhodné pri filtračné vložky SANIC SX v jednodielnych modeloch, prípadne DUPLEX, TRIPLEX s variabilnou výškou od 5" do 20".

 

Filtračné obaly s antibakteriálnou technológiou Atlas Filtri

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vyššie uvedených výrobkov nás neváhajte kontaktovať - naši vyškolení odborníci vám radi poradia s výberom vhodného filtra na vodu.

 

Pôvodný článok zo dňa 27. 11. 2017, aktualizovaný dňa 11. 04. 2018.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia