Kategórie
 
 
 
Alkalická vodná tyčinka
Doprava ZADARMO nad 70€
 
 
Alkalická vodná tyčinka
Meranie tvrdosti vody zadarmo
 
 
 
 

Alkalická vodná tyčinka

0 (0 hlasov)
Kód produktu:000533
Výrobca:Iné
Alkalické vodné tyčinky slúžiace na zvýšenie pH vody a zníženie ORP
Dostupnosť
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 25,00 € bez DPH
30,00 € s DPH
Potrebujete poradiť?Opýtajte sa priamo na tento produkt.

Alkalická tyčinka

Alkalické tyčinky sa vkladajú do pohára s vodou, ktorú vďaka minerálnej vložke obohacujú, zvyšujú pH vody a znižujú jej ORP. 

Ako alkalické tyčinky použiť?
Na začiatok je potrebné premyť a zaktivizovať minerály vo vnútri tyčinky - naplňte pohár/fľašu do polovice vodou, vložte alkalickú tyčinku a kývajte ňou 30 sekúnd, následne vodu vylejte. Tento proces zopakujte 3krát. Potom môžete tyčinky použiť na alkalizáciu vody - opäť pohár/fľašu naplňte vodou, vložte tyčinku, kývajte ňou 30 sekúnd a nechajte vodu s tyčinkou stáť 15 až 20 minút (pri použití 0,5 l vody a jednej alkalickej tyčinky). 

Alkalické tyčinky majú na alkalizáciu vody miernejšie účinky (po 24h. zmena pH na hodnotu 8,8 a ORP +3mV pri vstupných hodnotách pH 7,89 a ORP +78mV), v prípade záujmu o vyššie hodnoty pH odporúčame zvoliť ionizátor vody. Účinok je možné zvýšiť použitím viacerých energetických tyčiniek. 

Význam ionizátorov vody pre životný štýl:
Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe toho využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia. Vi
ac informácií o ionizátoroch vody nájdete v našom článku na blogu. 

Aké sú výhody pitia alkalickej vody?
Alkalická voda je pre svoje priaznivé účinky pre zdravie odporúčaná mnohými odborníkmi a lekármi, či už na pitie, varenie, ale aj liečbu. Vďaka vysokej hodnote pH vyrovnáva kyslé prostredie v tele a pôsobí ako silný antioxidant. Menšie molekuly vody zabezpečujú lepšie vstrebávanie a hydratáciu organizmu. Každodenné pitie živej vody spomaľuje starnutie.

ŠPECIFIKÁCIA:
Rozmery: výška 146mm x priemer 17mm
Materiál: antikorová oceľ
Životnosť: 6 až 12 mesiacov

  • Rozmery: výška 146mm x priemer 17mm
  • Materiál: antikorová oceľ
  • Životnosť: 6 až 12 mesiacov


avatar

Dobrý den, používám k filtrací vody tento filtr, který sice odstraní chlor atd. Ale měření ph ukázalo, že kohoutková voda má ph 7,67 a filtrovaná 6,5, což asi není pro dlouhodobé pití vhodné, co prosím nabínete k opětovnému zvýšení ph přefiltrované vody? Můžete připojit váš pohled na tento filtr? Děkuji uctivě, robert.
https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-s-2-5krat-vetsi-kapacitou-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linkou/d-2145#tb1=6

...
avatar

Dobrý deň, pán Robert,
ďakujem otázku.

Pokiaľ máte záujem o kvalitné zariadenie na zvýšenie pH, odporúčame ionizátor vody, kde si viete navoliť výstupnú hodnotu vody.
https://www.cistavoda.cz/ionizator-vody-aquator-vivo-silver/
Čo sa týka filtru Dionela, k tomu sa Vám vyjadriť neviem, nakoľko sa v našej ponuke nenachádza.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Simona- ČistáVoda

...

Pridať komentár:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia